اخبار سازمان

  • 1439
  • 86 مرتبه
توجه به بازار و حذف واسطه ها راه‌حل حمایت از تولید و مصرف کننده  محصولات کشاورزی می باشد

توجه به بازار و حذف واسطه ها راه‌حل حمایت از تولید و مصرف کننده محصولات کشاورزی می باشد

چهار شنبه 22 مرداد 1399

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی :

توجه به بازار و حذف واسطه ها راه‌حل حمایت از تولید و مصرف کننده  محصولات کشاورزی می باشد

☑️به گزارش روابط عمومی  تعاون روستایی استان خراسان رضوی; مهندس ایرج ناصر مقدم در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: از جمله اقدامات مهم شبکه تعاون روستایی به ویژه در سال  جهش تولید . توجه به امر تولید محصولات کشاورزی و نگاهی ویژه به بازار محصولات که در حقیقت همان بازاریابی و بازاررسانی محصولات کشاورزی و حذف واسطه ها می باشد است.

وی همچنین گفت: باید کلیه خدمات توسط شبکه تعاون روستایی به خوبی و به سهولت به کشاورزان عضو شبکه تعاونی روستایی و دامداران وروستاییان عزیز ارائه گردد و تشکل ها باید با ایجاد زیرساخت های مناسب و تکمیل زنجیره تولید قابلیت عرضه محصولات کشاورزی منطقه خود به بازار مصرف را داشته باشند .تلاش  داریم تا با حذف واسطه ها نگذاریم آنها با افزایش چند برابری قیمت محصولات کشاورزی محصولات کشاورزی را به دست مصرف‌کننده برسانندِ

☑️ مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی همچنین گفت: خرید حمایتی کلزا در استان به پایان رسیده است و تاکنون بیش از ۱۱۲ هزار تن گندم تضمینی توسط شبکه تعاونی روستایی از کشاورزان خراسان رضوی خریداری شده است.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.