اخبار سازمان

  • 1440
  • 30 مرتبه
زنجیره تولید  و بازاریابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی در اولویت برنامه های شبکه تعاون روستایی استان ها قرار گیرد

زنجیره تولید و بازاریابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی در اولویت برنامه های شبکه تعاون روستایی استان ها قرار گیرد

شنبه 25 مرداد 1399

 به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی; مهندس علی آبادی عضو هیأت مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران و مهندس ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی از انبار ذخیره زعفران در استان خراسان رضوی و همچنین بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی  در حال راه اندازی بازدید و در جریان پیگیری امور قرار گرفتند.

☑️ مهندس ناصری مقدم در این بازدید گفت :بیشترین تمرکز شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی بر روی بازار رسانی و تنظیم بازار محصولات کشاورزی وایجاد بارانداز محصولات کشاورزی  دامی و باغی همچنین ایجاد بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در سطح مشهد مقدس و استان خراسان رضوی می باشد.

☑️وی گفت: تاکنون جلسات متعددی در خصوص راه اندازی بازار بزرگ شبکه تعاونی روستایی با ستاد تنظیم بازار و جهاد کشاورزی و اتحادیه های استانی برگزار شده است و امیدواریم به زودی شاهد راه اندازی بازار بزرگ تعاون روستایی باشیم.

☑️مهندس علی آبادی در این بازدید گفت: یکی از وظایف بسیار مهم شبکه تعاون روستایی بحث خرید محصولات کشاورزی بویژه خرید توافقی و تنظیم بازار محصولات کشاورزی می باشند و خرید حمایتی زعفران نیز در همین راستا توسط شبکه تعاون روستایی انجام گرفته است.

☑️عضو هیات مدیره سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران  در این بازدید همچنین گفت :موضوع تنظیم بازار محصولات کشاورزی و راه اندازی بازار عرضه مستقیم محصولات کشاورزی با دقت و جدیت باید پیگیری شود و باید زنجیره تولید محصولات کشاورزی و بازاریابی و بازار رسانی محصولات کشاورزی در اولویت برنامه های شبکه تعاون روستایی استان ها قرار بگیرد.

☑️مهندس علی آبادی همچنین ادامه داد: باید تمام تلااش اتحادیه‌های استانی و شهرستانی در راه اندازی بازار فروش محصولات کشاورزی قرار گیرد تا کشاورزان بتوانند به راحتی محصول خود را به بازارهای فروش تحویل داده و همچنین دست دلالان و واسطه‌گران کوتاه شود .

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.