اخبار سازمان

  • 432
  • 50 مرتبه
بیش از ۷۰ هزار تن گندم خریداری شده است

بیش از ۷۰ هزار تن گندم خریداری شده است

شنبه 21 تیر 1399

به گزارش قدس آنلاین و به نقل از روابط عمومی  تعاون روستایی استان خراسان رضوی، مهندس ناصری مقدم گفت: خرید گندم تضمینی مازاد بر نیاز کشاورزان توسط شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی از مرز ۷۰ هزار تن گذشت.

 

وی عنوان کرد: خرید گندم تضمینی از طریق شبکه تعاون روستایی از خرداد آغاز شده است و هم اکنون در شهرستان‌های سرخس، رشتخوار، سبزوار، بردسکن، تایباد، تربت جام و صالح آباد نیشابور در حال خرید می باشد.

 

وی اضافه کرد: تاکنون میزان بیش از ۶۶ هزار تن از خرید گندم تضمینی ثبت سامانه شده و از آغاز خرید تضمینی دانه روغنی کلزا نیز تاکنون بیش از ۷ هزار و ۸۰۰ تن دانه روغنی کلزا از کشاورزان گل کار استان خریداری شده است.

 

مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی بیان داشت: قیمت پایه خرید تضمینی گندم در سال زراعی ۱۳۹۹ برای هر کیلوگرم ۲۵ هزار ریال تعیین شده که این قیمت بر اساس پایه خرید با چهار درصد افراد مفید و یک درصد افت غیر مفید می باشد.

 

ناصری مقدم افزود: بازدیدهای مستمر از مراکز خرید گندم تضمینی در سطح استان ادامه دارد و خرید براساس دستورالعمل ها در حال انجام می باشد.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.