اخبار شهرستان

آغاز توزیع خرمای تنظیم بازار در خراسان رضوی ویژه

ایرج ناصری‌مقدم در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، اظهار کرد: با توجه به آغاز ماه مبارک رمضان توزیع 10 تن خرما از روز گذشته توسط اتحادیه تعاونی‌های تولید در خراسان رضوی آغاز شد.

بازدید مدیران عامل اتحادیه های استان خراسان رضوی در معیت مدیر سازمان از منطقه ویژه اقتصادی سرخس ویژه

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی : در راستای هم افزایی و بهره گیری از ظرفیت های مناطق ویژه اقتصادی در استان خراسان رضوی برای خدمت رسانی بهتر و بیشتر به کشاورزان و سهامداران تشکلهای بخش کشاورزی مدیر سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی به همراه مدیران عامل تشکل های استانی ازظرفیت ها و پتانسیل های منطقه ویژه اقتصادی شهرستان سرخس بازدید کردند در جریان این بازدید از بارانداز کالاها و همچنین انبارها و سردخانه ها منطقه بازدید بعمل آمد

تشریح عملکرد سازمان تعاون روستایی در نظارت بر کار تعاونی ها/مدیریت جدید آمیخته ای از علم و تجربه است ویژه

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران کشور با اشاره به نقش سازمان تعاون روستایی در حمایت و توسعه از بخش کشاورزی و صنعت طیور،گفت: حضور آقای دکتر شیرزاد در سازمان تعاون روستایی، تزریق خون جدیدی در پیکره آن است.

‍ ‍ ملاقات و نشست مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با نماینده معزز ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی ویژه

◀️یه گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی؛مهندس ناصری مقدم مدیر سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان تعاون روستایی خراسان رضوی با حجه الاسلام والمسلمین احمدی پناه ملاقات نمودند.

رشد بی سابقه نظام های بهره برداری اجاره داری اراضی کشاورزی در ایالات متحده و اروپا ویژه

در واکاوی اهمیت صورتبندی شکل های متنوع و متکثر نظام های بهره برداری از اراضی کشاورزی و نقش اجارۀ زمین های کشاورزی در فرایند زنجیره تولید معاصر با طبقه جدید از زمیندارانی روبرو هستیم که زمین شان در فراگرد تولید، بصورت اجاره یا رانت (سهم مالک زمین) در کشاورزی به کار گرفته می شود.

5345 ویژه

4564

تاکید امام جمعه کاشمر بر نظارت بیشتر بر تعاونی ها ویژه

دیدار رئیس و همکاران شبکه تعاون روستایی شهرستان کاشمر با امام جمعه محترم شهرستان در دفتر امام جمعه صورت گرفت د

کشاورزی قراردادی، دارای مفهوم مشارکت در سود و زیان و بازی برد-برد میان تولیدکننده و خریدار محصولات کشاورزی است ویژه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران دکتر شیرزاد در افتتاحیه نخستین نشست تخصصی کشاورزی قراردادی طی سخنانی به بررسی و تحلیل مفهوم کشاورزی قراردادی پرداخت. وی در بخش‌هایی از توضیحات خود اظهار داشت:

تقدیر نماینده مجلس شورای ایلامی در بسزوار از فعالیت همکاران تعاون روستایی ویژه

بازدید نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی و تقدیر از تعاون روستایی شهرستان سبزوار در پیشبرد اهداف مربوطه

ریس اداره تعاون روستایی کاشمر: ویژه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کاشمر محمدرضا فارسیان رئیس اداره تعاون روستایی شهرستان کاشمر از آغاز توزیع مرحله اول یارانه کشمش به کشاورزان در شهرستانهای منطقه ترشیز از 31 مردادماه سالجاری خبر داد.