اخبار شهرستان

  • 1438
  • 71 مرتبه
معرفی رئیس جدید تعاون روستایی شهرستان فیروزه

معرفی رئیس جدید تعاون روستایی شهرستان فیروزه

سه شنبه 07 مرداد 1399

 با حضور مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی و فرماندار شهرستان و تشکلهای شبکه تعاون روستایی ریس جدید اداره تعاون روستایی شهرستان فیروزه معرفی شد.

در ابتدای جلسه حکیم پور فرماندار شهرستان با بیان دیدگاه های خود در ارتباط با حمایت از کشاورزان و دامداران گفت: باید از ظرفیت های موجود در تعاون روستایی برای خدمات بهتر به کشاورزان و دامداران و اعضای تشکلها و مردم شهرستان کمک گرفت و باید تلاشمان را دوچندان کنیم.

وی ادامه داد: ظرفیت های خوبی در شهرستان فیروزه وجود دارد که می توان این فرصت ها پله های رشد را فراهم کند و اتفاق خوب راه اندازی بازار های عرضه مستقیم و باراندازها محصولات کشاورزی است که باید سریع شکل بگیردِ.

ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی در این جلسه گفت:انجام وظایف عادی شبکه تعاون روستایی شامل توزیع نهادها و خرید های توافقی به نحو احسن در حال انجام است ولی این کافی نیست و بابد به سمت تنظیم بازار محصولات کشاورزی حرکت کنیم و نگاه ما باید به بازار متفاوت باشد.

وی افزود: راه اندازی باراندازهای محصولات کشاورزی اکنون از سیاست های اصلی شبکه تعاون روستایی است که در 12 شهرستان در حال شکل گیری است و شهرستات فیروزه نیز از شهرستان های پیش رو است.

در ادامه جلسه از زحمات ابراهیمی رئیس سابق اداره تعاون روستایی شهرستان فیروزه تقدیر و مهندس حفیظی به عنوان ریس اداره تعاون روستایی فیروزه معارفه شدند

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.