اخبار شهرستان

  • 1441
  • 19 مرتبه
‍ ‍ تمرکز بر تقویت وبازاررسانی  تولیدات کشاورزان و دامداران از جمله برنامه های اصلی شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی

‍ ‍ تمرکز بر تقویت وبازاررسانی تولیدات کشاورزان و دامداران از جمله برنامه های اصلی شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی

چهار شنبه 29 مرداد 1399

به گزارش روابط عمومی سازمان تعاون روستایی استان خراسان رضوی مهندس ایرج ناصری مقدم مدیر تعاون روستایی در آغاز هفته دولت در برنامه محور گفتگو شرکت کرد و گفت: تمرکز و تقویت تولیدات کشاورزان حمایت از تشکل های شبکه تعاون روستایی از جمله برنامه های تعاون روستایی خراسان رضوی می باشد

☑️ وی همچنین ادامه داد:را ه اندازی تشکل های تخصصی بخش کشاورزی از سال گذشته در دستور کار قرار گرفته و تاکنون تشکلهای تخصصی مانندگیاهان دارویی, کمباین داران و مکانیزاسیون, زنبور داران و زعفران کاران در سطح استان شکل گرفته است.

☑️ ناصری مقدم در این مصاحبه گفت: توجه به زیرساخت های عمرانی در شبکه تعاون روستایی از جمله ضروریات بحث تقویت تشکل ها می باشد که در این راستا ایجاد انبار ذخیره محصولات کشاورزی و همچنین کارگاهها و کارخانجات فرآوری و صنایع بسته بندی و همچنین  بحث تقویت تشکل‌های زنان روستایی با ایجاد کارگاه‌های کوچک مخصوص زنان روستایی در دستور کار شبکه تعاون روستایی قرار گرفته است.

☑️ مدیر تعاون روستایی خراسان رضوی همچنین گفت: در هفته دولت سال جاری ۵ پروژه عمرانی در شبکه تعاونی روستایی به بهره‌برداری خواهد رسید و تا پایان دولت نیزسه پروژه مهم دیگر با عنوان ترمینال ضبط پسته , کارخانه خوراک دام. انبار ذخیره محصولات کشاورزی به بهره‌برداری خواهد رسید.

اخبار مرتبط
نظرات
 
   
 

قوانین ارسال نظر

  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.
  • با توجه به آن که امکان موافقت یا مخالفت با محتوای نظرات وجود دارد، معمولا نظراتی که محتوای مشابه دارند، انتشار نمی‌یابند بنابراین توصيه مي‌شود از مثبت و منفی استفاده کنید.